HaberlerÖne çıkanlar

Samsun Piazza’dan 2019 masa takvimi

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 5 Ocak Cumartesi ve 6 Ocak Pazar günü , 75 TL ve üzeri alışverişe takvim hediye ediyor.

Samsun Piazza’da daha evvel gerçekleşen ev mandala boyama etkinliğine katılan minik ziyaretçilerin rengarenk kalemlerle süsleyip, adeta tertemiz iç dünyalarını yansıttıkları eser, Piazza takvimine ilham kaynağı olurken 2019 masa takvimi, yeni yılın en anlamlı hediyesi olarak ziyaretçilere sunuluyor

Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 5 Ocak Cumartesi ve 6 Ocak Pazar günü , 75 TL ve üzeri alışverişe takvim hediye ediyor.

Karadeniz’in en büyük alışveriş merkezi Piazza’nın minik ziyaretçilerinin hünerleri ile renklenen 2019 masa takvimi, yeni yılın en anlamlı hediyesi olarak ziyaretçilere sunuluyor.

Piazza’da,  yeni yıla yaklaşırken gerçekleştirilen dev mandala boyama etkinliğine katılan minik ziyaretçilerin rengarenk kalemlerle süsleyip, adeta tertemiz iç dünyalarını yansıttıkları eser, Piazza takvimine ilham kaynağı oldu. Minik ellerin anlam kattığı dev mandala görselinin yer aldığı  “2019 Piazza Özel Takvimi”, 75 TL ve üzeri alışverişlerini belgeleyen fiş ya da faturalarla AVM’nin danışma birimine başvuran tüm ziyaretçilere anında takdim ediliyor.

Daha Fazla Göster

Samsun Yaşam

Samsun Yaşam hakkında en geniş derlenmiş şehir rehberi sitesidir. Yaşa, Keşfet, Eğlen..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı